Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Kurs językowy w Salamance

Kurs językowy w Salamance

Uczniowie inowrocławskiego I Liceum Ogólnokształcącego mieli wspaniałą okazję pogłębić swoje umiejętności podczas kursu języka hiszpańskiego w Salamance. Uczestnikami projektu byli uczniowie klasy lingwistyczno-menadżerskiej, miłośnicy języka hiszpańskiego, którzy planują zdawać egzamin maturalny z tego języka, a niektórzy wiążą swoją przyszłość z iberystyką.

 

W dniach 1 – 9 maja 2015 roku młodzież wzięła udział w dwudziestogodzinnym kursie języka hiszpańskiego, który składał się z zajęć z gramatyki i konwersacji. Dodatkowym atutem przedsięwzięcia była możliwość konwersacji w trakcie zajęć popołudniowych polegających na poznawaniu tradycji, kultury, architektury Hiszpanii podczas zwiedzania miasta. Uczestnicy kursu doskonalili także swoje umiejętności językowe podczas rozmów w domach hiszpańskich rodzin, gdzie byli zakwaterowani.

 

Realizacja projektu była też okazją do promocji województwa kujawsko-pomorskiego, podczas zajęć w szkole Colegio Delibes nasi uczniowie zachęcali młodzież z całego świata do wizyty w naszym kraju i regionie.

 

Udział w kursie został dofinansowany przez samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Katarzyna Dwórznik

Departament Współpracy Międzynarodowej

 

kurs_1.jpgkurs_2.jpgkurs_3.jpg

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone