Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Przyznano Stalowe Anioły

Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło
Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyłonił laureatów IX edycji Nagród dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł”. Uroczysta gala konkursu odbyła się 24 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

 

Nagrody trafiły do dziewięciu osób i jednego zespołu, przyznano również 3 wyróżnienia w formie listów gratulacyjnych. Nagrody są wyrazem uznania za szczególne zaangażowanie w obszarze pomocy społecznej. Ideą przedmiotowego przedsięwzięcia jest promowanie innowacyjnych rozwiązań jak również kreowanie pozytywnego wizerunku pracownika pomocy społecznej jako animatora i kreatywnego partnera w rozwiązywaniu lokalnych problemów społecznych.

 

Tegoroczni laureaci swoją działalnością obejmują różne środowiska: osoby starsze, bezrobotnych, bezdomnych, ciężko chorych, dzieci i młodzież oraz niepełnosprawnych. Codzienną pracą pomagają w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, wspierają w dążeniu do poprawy funkcjonowania, skupiając się na wydobyciu mocnych stron człowieka jego umiejętności.

 

Wszystkim laureatom konkursu za trud i poświęcenie, składamy najserdeczniejsze życzenia dalszej satysfakcji płynącej z profesjonalnej pomocy mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Lista laureatów i wyróżnionych

 

Opracowanie:

Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

w Departamencie Spraw Społecznych i Zdrowia

 

listopad 2015 r.

 

Gala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon ZdziebłoGala Stalowe Anioły, fot. Szymon Zdziebło

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone