Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Zaproszenie na Międzyregionalne Forum Współpracy – Rotterdam 22-23 marca 2016 roku

logo Programu Interreg Europa

Po sukcesie pierwszego Międzyregionalnego Forum Współpracy „Europe let’s cooperate”, które miało miejsce w grudniu 2014 roku w Bolonii, mamy przyjemność zaprosić Państwa na jego drugą edycję, która odbędzie się w Rotterdamie 22-23 marca br.

 

W ciągu dwóch inspirujących dni dowiedzą się Państwo od doświadczonych instytucji i regionów we wdrażaniu projektów, jakie korzyści płyną z takiej współpracy.

 

To także doskonała okazja na zaprezentowanie swoich oraz poznanie innych pomysłów projektowych, jak również zawiązanie nowych i uzupełnienie istniejących partnerstw.

 

Współpraca w projektach z zakresu: badań naukowych i innowacji; konkurencyjności MŚP; gospodarki niskoemisyjnej; czy środowiska i efektywnego gospodarowania zasobami to możliwość ulepszenia polityki regionalnej. To szansa na pozyskanie  dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz zdobycie Wiedzy dla rozwiązywania wspólnych wyzwań.

 

Termin drugiego naboru wniosków w Programie Interreg Europa to 5 kwietnia - 13 maja 2016 roku.Więcej informacji o spotkaniu, program i rejestracja: http://www.interregeurope.eu/news-and-events/event/83/europe-let-s-cooperate/

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Regionalny Punkt Kontaktowy

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.