Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Współpraca Międzynarodowa
  • Warsztaty dla wnioskodawców: Od pomysłu do projektu. Jak przygotować dobry projekt partnerski w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowego?

Warsztaty dla wnioskodawców: Od pomysłu do projektu. Jak przygotować dobry projekt partnerski w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowego?

Szanowni Państwo!

Zapraszamy przedstawicieli instytucji zamierzających złożyć wnioski na projekty partnerstw strategicznych w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe do udziału w spotkaniu informacyjnym i warsztatach dotyczących zasad składania wniosków o dofinansowanie w ramach Akcji 2 Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego w programie Erasmus+. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli instytucji, które mają już przemyślaną koncepcję projektu.

 

Cele spotkania

Celem spotkania jest wsparcie w procesie przygotowywania dobrego wniosku zgodnego z priorytetami Akcji 2 Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego.

 

Program spotkania

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach, tj. 23 lutego 2017 i 2 marca 2017 w godz. 10.00-16.00. Program warsztatów w obu terminach jest taki sam. Prosimy o rejestrację w wybranym dogodnym dla Państwa terminie.

Ramowy program warsztatów przesyłamy w załączeniu.

 

Rejestracja

Rejestracja na warsztaty jest prowadzona za pośrednictwem formularza elektronicznego i trwa do 10 lutego 2017. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na spotkanie 23 lutego 2017

Rejestracja na spotkanie 2 marca 2017

Udział w warsztatach jest bezpłatny. W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu, ale zapewnia poczęstunek.

 

Miejsce:

Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy
ul. Koszykowa 26/28, Warszawa

 

Kontakt:

Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe
Iwona Fus
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 46 31 303

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.