Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Pokaż się podczas Mistrzostw Europy

Ubiegłoroczne Mistrzostwa Świata U20 w lekkiej atletyce w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski
Ubiegłoroczne Mistrzostwa Świata U20 w lekkiej atletyce w Bydgoszczy, fot. Tymon Markowski

Wytwarzasz wyjątkowe produkty regionalne? Produkujesz dobrą żywność? A może prowadzisz inną działalność, którą warto się pochwalić? Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z marszałkiem województwa zapraszają firmy, lokalnych wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe oraz samorządy lokalne z regionu do promowania się i sprzedaży swoich wyrobów podczas Mistrzostwa Europy U’23 w lekkiej atletyce, które odbędą w lipcu w Bydgoszczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca.

 

Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce do lat 23, które odbędą się między 13 a 16 lipca na Stadionie Zawiszy, ściągną do Bydgoszczy około 2 tysiące gości z blisko 50 krajów. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.

 

- Gorąco zachęcamy do promowania się podczas tej prestiżowej imprezy. To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą przedstawić swoją działalność szerokiemu gronu publiczności z kraju i zagranicy, zaprezentować swoje produkty lub usługi i pozyskać nowych klientów czy partnerów. Pokażmy naszym gościom walory turystyczne, zwyczaje, tradycję i kulturę naszego regionu – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zachęca do prezentacji podczas imprezy walorów miast i gmin z regionu, działalności organizacji i lokalnych grup działania oraz twórców i rzemieślników z Kujaw i Pomorza. Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny - od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi, czy też występy grup i zespołów. Zapraszamy także do sprzedaży swoich wyrobów.

 

- Zawodnicy oraz kibice naszych imprez zawsze chętnie odwiedzają stoiska promocyjne organizowane przez wystawców z regionu. Na tej formie promocji korzystają wszyscy. Nasza oferta jest całkowicie bezpłatna dla organizacji non profit, a także lokalnych wytwórców, którzy zaprezentują związane z regionem produkty tradycyjne i rękodzieło – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

 

Szczegóły na stronie internetowej zawodów

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

28 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone