Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

IV edycja konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”

Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu, fot. Andrzej Goiński
Laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu, fot. Andrzej Goiński

Zapraszamy młodzież w wieku 13 – 20 lat do udziału w IV edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”. Do 7 maja czekamy na pisemne prace prezentujące pozytywny wizerunek ojca oraz ojcostwa widzianego z perspektywy dzieci. Nagrodami w konkursie są bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych.

 

Dzięki niemu jestem tym, kim jestem. Bez niego nie zakochałabym się w Queen, nie zaczęłabym piec ciast, nie otworzyłabym się na ludzi. Był przy mnie, gdy inni nie mieli czasu, chociaż sam nie miał go tyle, ile chciał. Starał się jak mógł, bym była szczęśliwa – napisała o swoim tacie Paulina Remus z Bydgoszczy, laureatka poprzedniej edycji konkursu. Informacja o ubiegłorocznej edycji konkursu.

 

Przedsięwzięcie ma na celu promowanie idei wspólnego spędzania czasu oraz uczestnictwa ojców w życiu rodzinnym. Wydarzenie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza”.

W konkursie wyłonionych zostanie 6 laureatów, w dwóch kategoriach: 3 laureatów ze szkół podstawowych lub gimnazjalnych oraz 3 ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla najlepszych z każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości:

  • I miejsce – 500 zł brutto
  • II miejsce – 300 zł brutto
  • III miejsce – 200 zł brutto

 

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4 należy składać do 7 maja 2018 roku. Materiały powinny być składane za pośrednictwem szkół do których uczęszczają uczestnicy Konkursu.

Załączniki do pobrania:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Spraw Społecznych, Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego - Panem Arkadiuszem Joppek pod numerem 56 652 18 15, bądź też na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

18 kwietnia 2018

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone