Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Konkurs Polski Producent Żywności 2019

Uprzejmie informuję, że Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w bieżącym roku po raz dwudziesty trzeci organizuje konkurs „Polski Producent Żywności”, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem Konkursu jest promowanie najlepszych polskich producentów żywności i wytwarzanych przez nich produktów, charakteryzujących się najwyższą jakością. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z Zarządem Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wojewódzkim etapie Konkursu, dzięki czemu będzie promowany nasz region, a także cechujące się wysoką jakością wyroby. Udział w Konkursie pozwoli na poszerzenie zacnego grona laureatów wyróżnionych przez Kapitułę Ogólnopolską. Udział w tym etapie Konkursu jest bezpłatny. Uroczyste nadanie tytułów odbywa się podczas corocznych Międzynarodowych Targów Przemysłu Spożywczego „Polagra Food”, które w tym roku odbędzie się w dniu 30 września w Poznaniu.

 

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajduje się na stronie www.ekwiatkowski.poznan.pl w zakładce PPŻ 2019. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o przesłanie wypełnionych kart zgłoszeniowych do dnia 5 lipca 2019 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Rolnictwa i Geodezji, ul. Targowa 13/15, 87-100 Toruń. Po złożeniu deklaracji udziału w Konkursie, zostaną Państwo poproszeni o dostarczenie zgłoszonego produktu, celem jego weryfikacji przez Komisję Konkursową.

 

Osobą do kontaktów w tej sprawie jest pani Beata Darowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. 56 62 15 924.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone