Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Rolnictwo
  • Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej – Ciechocinek 2019

Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej – Ciechocinek 2019

W dniu 25 sierpnia w Ciechocinku odbędą się tegoroczne Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej.

 

Oficjalne uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 1300 Mszą świętą pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Wiesława Alojzego Meringa w Kolegiacie pw.  Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tradycyjnie zostaną przeprowadzone konkursy wieńców i ozdób dożynkowych (poniżej zamieszczamy regulaminy). W dalszej części uroczystości dożynkowych, które odbędą się w Parku Zdrojowym, poza częścią oficjalną przewidziano szereg imprez towarzyszących; m. in. zobaczymy występy Orkiestry Dętej OSP w Aleksandrowie Kujawskim, Zespołu Pieśni i Tańca Kujawy, Kabaretu Cezary Żak i Artur Barciś oraz gwiazdy wieczoru grupy Red Lips. W Parku Zdrojowym odbędzie się także konkurs na najciekawsze stoisko powiatu i LGD.

 

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa w konkursach wieńcowych oraz organizacji dożynek udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Geodezji pod nr tel. 56 621 59 32, natomiast informacji dotyczących uczestnictwa w konkursie stoisk udziela Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim tel. 54 282 79 00, kom. 784 078 482.

 

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza mieszkańców naszego województwa i Diecezji Włocławskiej do  udziału w dożynkach, udziału w konkursach dożynkowych oraz imprezach towarzyszących temu wydarzeniu.

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.