Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

  • Start
  • Zdrowie
  • Zaproszenie na Seminarium Konsultacyjne dotyczące szkolenia i certyfikacji kwalifikacji - ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie

Zaproszenie na Seminarium Konsultacyjne dotyczące szkolenia i certyfikacji kwalifikacji - ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie

Toruński Związek Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza na bezpłatne Seminarium Konsultacyjne dotyczące szkolenia i certyfikacji następujących kwalifikacji:

  • Doradztwo dla pacjentek w zakresie ćwiczeń w ciąży i po porodzie
  • Trener zawodniczek w ciąży i po porodzie
  • Instruktor ćwiczeń dla kobiet w ciąży
  • Instruktor ćwiczeń dla po porodzie
  • Instruktor profilaktycznych ćwiczeń mięśni dna miednicy dla kobiet

 

Konsultacje zostaną poprowadzone przez dr Annę Szumilewicz z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, która omówi powyższe kwalifikacje oraz możliwość uczestniczenia w kursie zakończonym walidacją umożliwiającą otrzymanie certyfikatu. Seminarium traktowane jest jako pierwszy etap zakwalifikowania się na kurs. Dodatkowo, uczestnicy seminarium otrzymają 20% zniżki na wyżej wymieniony kurs.

 

Zaproszenie na Seminarium i na kurs kierowane jest zwłaszcza do osób prowadzących lub planujących prowadzenie zajęć ruchowych z kobietami przed, w ciąży i po porodzie, a także do instruktorów Rekreacji Ruchowej, położnych, fizjoterapeutów, lekarzy, studentów kierunków Rekreacja Ruchowa i Sport.

 

Toruński Związek TKKF jest pierwszym podmiotem w Polsce, który przygotował i opisał ww. kwalifikacje z możliwością uzyskania certyfikatu zgodnie z Ustawą o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. Kwalifikacje te otrzymały pozytywną opinię Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie.

 

Konsultacje odbędą się 26 września br. w siedzibie Związku TKKF na ul. Szosa Chełmińska 75 w Toruniu. Seminarium planowane jest na godzinę 10.30. Harmonogram spotkania można uzyskać po zgłoszeniu się na konsultacje, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone