Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Mamy już 7 doradców metodycznych

Logo KPCEN w Bydgoszczy

21.11.2019 roku zostały podpisane porozumienia między Markiem Gralikiem Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty a Robertem Preusem dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy w sprawie powołania czterech nowych doradców metodycznych.

 

Tym samym od 1 grudnia 2019 roku w KPCEN w Bydgoszczy zostały zatrudnione:

  • Ewa Grzanka, która będzie wspierała nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i rady pedagogiczne szkół podstawowych z terenu powiatów bydgoskiego, inowrocławskiego i mogileńskiego
  • Joanna Betscher, która będzie wspierała nauczycieli języka obcego i rady pedagogiczne szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Bydgoszczy oraz powiatów bydgoskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego i żnińskiego.
  • Małgorzata Zofia Chludzińska-Kopińska, która będzie wspierała nauczycieli języka obcego i rady pedagogiczne szkół podstawowych z terenu powiatów sępoleńskiego, świeckiego i tucholskiego.
  • Ewa Korpusińska-Prusak, która będzie wspierała nauczycieli biologii i rady pedagogiczne szkół podstawowych z terenu miasta Bydgoszczy oraz powiatów bydgoskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego i żnińskiego.

 

Wszystkim Paniom życzymy wiele satysfakcji z pracy doradcy metodycznego oraz sukcesów dydaktycznych.

 

Oprac. R. Preus

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone