Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Zgłoś się do akcji „Poznaj region z Przewodnikiem”

Dzień przewodnika 2019
Dzień przewodnika 2019

Po raz szósty w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego organizujemy akcję „Poznaj region z przewodnikiem”, która w tym roku odbędzie się w dniach 29.02-1.03.2020 r.

 

Akcja polega na przygotowaniu dla mieszkańców regionu atrakcyjnej oferty spędzenia wolnego czasu poprzez zwiedzanie z przewodnikiem ciekawych zakątków Kujaw i Pomorza.  Największym zainteresowaniem cieszą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, a w tych dniach otwarte na naszą prośbę.

 

Współorganizatorami akcji corocznie są: środowisko przewodnickie, samorządy, stowarzyszenia,  instytucje muzealne, kulturalno-edukacyjne, parki krajobrazowe  i Urząd Marszałkowski. W ubiegłym roku w akcję włączyły się również przedsiębiorstwa produkcyjne takie jak PGE Toruń S.A. i Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

 

Akcję wspólnie organizujemy od 2015 r. i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa i turystów spoza regionu. W 2019 r. w akcji wzięło udział prawie 3500 uczestników.

 

Zapisy na wydarzenia w ramach akcji odbędą się za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie internetowej: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl

 

Zapewniamy Organizatorom:

  • promocję w mediach społecznościowych, stronie  internetowej do rejestracji  i  stronie województwa (z możliwością wykorzystania  logo, banerów internetowych akcji do jej promocji  oraz wydarzenia Organizatora na własnych stronach i mediach społecznościowych),
  • worki promocyjne dla zapisanych uczestników (maks. ilość - 4000).

 

Zapraszamy do udziału w akcji!

 

Na oferty czekamy do dnia 20 stycznia 2020 r.  Do zgłoszenia należy załączyć:

  • uzupełniony formularz w wersji Word (do edycji) wraz ze zdjęciem obiektu/zakładu zwiedzania do celów promocyjnych w oddzielnym pliku,
  • zgód na publikację i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacyjnych akcji. Dotyczy  osób prywatnych, których dane będą publikowane na stronie rejestracji do kontaktu z uczestnikami i mediami (jeśli nie  są pracownikami instytucji, samorządów).

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pliki do pobrania:

 

Osoba do kontaktu: Agnieszka Komorowska, tel. (056) 62 18 423, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone