Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Aktualności
  • Konkurs fotograficzny "Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle"

Konkurs fotograficzny "Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle"

Fotografia z materiałów promocyjnych KPCK w Bydgoszczy
Fotografia z materiałów promocyjnych KPCK w Bydgoszczy

Wspaniała pogoda i wakacje sprzyjają podróżom i odkrywaniu sekretów wcale nie odległych miejsc. Sfotografujcie siebie lub swoje pociechy na tle zabytku i weźcie udział w konkursie fotograficznym „Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle” przygotowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Zdjęcia należy przesłać do niedzieli (15 sierpnia). Na zwycięzców czekają nagrody! 

 

Prace należy przesłać do KPCK drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: „Konkurs: Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle”. Nagrodzeni i wyróżnieni autorzy  zostaną powiadomieni o wynikach konkursu oraz miejscu wręczenia nagród pisemnie, w terminie do 1 września 2021 roku. Ze względu na pandemię dopuszczamy również nadsyłanie zdjęć z Waszych archiwów z lat 2019-2020.

 

Regulamin konkursu dostępny na stronie.

 

Konkurs odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego i towarzyszy obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa.

 

Partnerem konkursu jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, która przy okazji poszukiwania ciekawych obiektów proponuje Wam udział w „Paszporcie do Przeszłości”. Zabawa ta w oparciu o zainstalowaną aplikację mobilną pozwoli trafić i zameldować się w kilkudziesięciu niezwykłych miejscach województwa, a na najwytrwalszych odkrywców regionu czekają nagrody. Więcej o „Paszporcie do Przeszłości”: http://paszport.kujawsko-pomorskie.travel/.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy jest jedną z instytucji kultury samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

 

6 lipca 2021 r.

Ostatnia aktualizacja: 12 sierpnia 2021 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone