Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Zdrowie
  • Certyfikaty dla dwóch szpitali wojewódzkich!

Certyfikaty dla dwóch szpitali wojewódzkich!

Certyfikat - Logo

17 września br. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku otrzymał Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej organizowanego przez Quality Institute w Katowicach. Wręczenie tego jednego za najbardziej uznanych znaków jakości w ochronie zdrowia na polskim rynku miało miejsce podczas uroczystej gali w Szczawnicy.


Certyfikat przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością i efektywnością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania oraz troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami/klientami. Warunkiem jego otrzymania jest także kierowanie się w swojej działalności regułami etyki,  profesjonalizmu, uczciwości, rzetelności i służby publicznej.

 

Pani Karolina Welka – dyrektor ww. szpitala wojewódzkiego została natomiast uhonorowana Tytułem Laureata Wyróżnienia „Laur Nowoczesności”.  Wyróżnienie  to wręczane jest menadżerom (osobom zarządzającym) certyfikowanych placówek medycznych, w których wprowadzono najbardziej zaawansowane systemy zarządzania jakością, i które wyróżniają się na tle innych jednostek sektora branży medycznej nowoczesnością, dynamiką rozwoju, silną pozycją rynkową oraz innowacyjnością rozwiązań w zakresie organizacji, zarządzania czy wdrażanych procedur medycznych.

 

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy otrzymało z kolei Certyfikat Nadzwyczajny "Grand Quality", który przyznawany jest jednostce z najwyższą ilością punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w danej edycji programu.

 

Ww. certyfikaty i wyróżnienia przyznaje niezależne gremium ekspertów naukowych oraz praktyków zarządzania. W Komisji w poprzednich edycjach zasiadali m.in. naukowcy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Łódzkiego.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone