Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Rolnictwo
  • Sołectwo Sadłóg w gminie Topólka zdobyło II miejsce dla Kujawsko-Pomorskiego

Sołectwo Sadłóg w gminie Topólka zdobyło II miejsce dla Kujawsko-Pomorskiego

Plac zabaw i siłownia na powietrzu, fot. Arkadiusz Jąkalski
fot. Arkadiusz Jąkalski

Sołectwo Sadłóg z gminy Topólka znalazło się w gronie znamienitych laureatów krajowego etapu IV edycji konkursu pod nazwą „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Otrzymaliśmy II miejsce za projekt o nazwie „Bezpieczna świetlica”.

 

W ramach realizacji przedsięwzięcia zagospodarowano teren wokół świetlicy wiejskiej w Sadłogu oraz dokonano zakupów wyposażenia lub remontu istniejącego sprzętu. Dzięki realizacji projektu poprawił się dostęp mieszkańców Sołectwa Sadłóg do bezpiecznego spędzania czasu przez dzieci i młodzież w okresie wakacji, ferii zimowych oraz weekendów. Świetlica stałą się miejscem służącym nie tylko spotkaniom ale i wypoczynkowi. Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki postanowił nagrodzić Sołectwo Sadłóg nagrodą finansową.

 

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego postanowił włączyć się w promocję idei funduszu sołeckiego i przyłączając się do inicjatywy ogólnopolskiej zorganizować po raz pierwszy edycję wojewódzką konkursu pod nazwą „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”. Na zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy czekamy do 15 listopada 2021 r. (decyduje data wpływu). Laureat etapu wojewódzkiego konkursu zostanie zgłoszony do etapu ogólnopolskiego V edycji konkursu „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone