Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

  • Start
  • Edukacja
  • Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych TEA TIME (Teach Enjoy Achieve Talk Improve Meet Explore)

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych TEA TIME (Teach Enjoy Achieve Talk Improve Meet Explore)

Logotyp KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza do uczestnictwa w pracach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych.

 

Celem pracy sieci jest wymiana doświadczeń, pomysłów, materiałów, zmierzająca do podnoszenia efektywności nauczania języka angielskiego w szkole podstawowej w aktualnych warunkach edukacyjnych.

Dokładny zakres działań sieci zostanie sprecyzowany przez uczestników, zgodnie z Państwa zainteresowaniami i potrzebami.

Przewidywane są regularne spotkania sieci, nie częściej niż 1 raz w miesiącu. Na zakończenie roku szkolnego, po realizacji cyklu spotkań, uczestnicy otrzymają zaświadczenie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 17 listopada, w godz. 16:30–18:30 w Czytelni Językowej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bydgoszczy przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 4.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w pracy sieci następuje poprzez wypełnienie formularza elektronicznego:

http://cen.bydgoszcz.pl/cen/kursy/zapisz/1092o39,dok.html?grupa=891&singup=1

Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt: Justyna Adamska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,    tel. tel. 52 349 31 50 w. 45

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone