Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Jeszcze dziś czekamy na projekty organizacji pozarządowych

II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej to jedna z imprez organizacji pozarządowych wspartych finansowo przez Urząd Marszałkowski w ramach otwartego konkursu ofert, fot. Filip Kowalkowski
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej to jedna z imprez organizacji pozarządowych wspartych finansowo przez Urząd Marszałkowski w ramach otwartego konkursu ofert, fot. Filip Kowalkowski

Blisko 7 milionów złotych znalazło się w puli środków, które zarząd województwa kujawsko-pomorskiego przekaże organizacjom pozarządowym na realizację zadań w 2022 roku. Nabór wniosków w większości uruchomionych otwartych konkursów ofert trwa do dziś (24 stycznia). Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora.

 

- Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy  samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki środkom samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu. Zapraszam do składania wniosków o wsparcie mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, turystyki, pomocy społecznej, działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ochrony zdrowia, rozwiązywania problemów uzależnień oraz działalności na rzecz organizacji pozarządowych.

 

 Aktualna lista konkursów (szczegóły pod linkami) do 24 stycznia:

 

Konkurs otwarty do 28 lutego:

 

Konkurs z naborem wniosków do 30 września:

 

Wszystkie ogłoszenia konkursowe na ngo.kujawsko-pomorskie.pl

 

Informacje o konkursach z danymi teleadresowymi osób udzielających informacji.

 

1 procent dla naszego regionu

 

W 2022, jak co roku, zachęcamy do wskazania w rocznym zeznaniu podatkowym organizacji działającej w naszym regionie. W ubiegłym roku mieszkańcy naszego województwa na rzecz stowarzyszeń non profit przekazali 41,2 mln zł. Lista organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 procenta podatku dochodowego od osób fizycznych dostępna jest na naszej stronie.

  

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

27 grudnia 2021 r.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.