Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

MegaWeekend w regionie

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, fot. Andrzej Goiński dla UMWKP
Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, fot. Andrzej Goiński dla UMWKP

Ponad 70 różnorodnych wydarzeń w 23 miejscowościach w całym regionie – rusza MegaWeekend. Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz kilkudziesięciu partnerów akcji „Inauguracja w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie” zapraszają w dniach 29 kwietnia - 3 maja na wiślane rejsy, wystawy, spektakle, pikniki i koncerty.

 

- Przed nami majówka i słoneczne dni, które warto spędzić aktywnie, z korzyścią dla ciała i ducha. Wśród atrakcji MegaWeekendu każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

 

Bogata propozycja Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc na nadchodzące dni to między innymi rejsy Wisłą w Toruniu, koncerty na włocławskich Bulwarach, spacer w górznieńskim rezerwacie przyrody „Szumny Zdrój” czy półmaraton w Grudziądzu. Te i wiele innych ciekawych wydarzeń zebrano w serwisie informacyjnym inauguracji sezonu turystycznego.

 

Organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna. Do wspólnej prezentacji ofert wypoczynku i rekreacji podczas długiego majowego weekendu kolejny raz dołączyli partnerzy samorządowi i organizacje pozarządowe z całego regionu. Atrakcje turystyczne województwa promujemy razem jako „Konstelacje dobrych miejsc”.

  

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

29 kwietnia 2022 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone