Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Perspektywy – Nine Hills Festival odbył się w Chełmnie

Festiwal 9 Hills 2022, fot. Perspektywy - 9 Hills Festival
Festiwal 9 Hills 2022, fot. Perspektywy - 9 Hills Festival

Miniony weekend w Chełmnie upłynął pod znakiem sztuki, muzyki i zabawy. Za nami kolejna edycja Perspektywy – Nine Hills Festival.

 

Chełmiński festiwal to wielopłaszczyznowy projekt artystyczny. Impreza, której tegorocznym motywem przewodnim była sztuka radości, to szereg koncertów muzyki alternatywnej, eksperymentalnej i klasycznej, spektakle teatralne, słuchowiska, warsztaty i wystawy. Więcej informacji na stronie festiwalu www.9hf.pl

 

Perspektywy - Nine Hills Festival w Chełmnie to odbywający się od czterech lat wielowymiarowy projekt artystyczny, wpisany w architektoniczną przestrzeń Chełmna. Podczas festiwalu podwórka Starego Miasta zamieniają się w warsztaty sztuki, stają obszarem działań społecznych i animacyjnych. Działania artystyczne (m.in. wystawy, koncerty i spektakle) wprowadzane są do kościołów i piwnic. Część z nich rozgrywa się w plenerze. Chełmiński festiwal jest jedną z regionalnych atrakcji, które promujemy za pośrednictwem Kujawsko-Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc.

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

11 sierpnia 2022 r.

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2022 r.

 

Festiwal 9 Hills 2022, fot. Perspektywy - 9 Hills FestivalFestiwal 9 Hills 2022, fot. Perspektywy - 9 Hills FestivalFestiwal 9 Hills 2022, fot. Perspektywy - 9 Hills Festival

 

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.