Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

ŚWIATOWY TYDZIEŃ MÓZGU 2019 W BYDGOSZCZY

Logotyp KPCEN Bydgoszcz

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy we współpracy z Miastem Bydgoszcz i Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy proponuje szkołom włączenie się do obchodów Światowego Tygodnia Mózgu 2019, które odbędą się  11 – 17 marca 2019 roku. Inspiracją do podjęcia takich działań będą liczne wydarzenia edukacyjne.

 

5 lutego 2019 roku w sali konferencyjnej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy   prof. dr hab. n. med. Marek Harat, światowej sławy neurochirurg i pomysłodawca Muzeum Mózgu w Bydgoszczy wygłosił interesujący wykład o działaniu ludzkiego mózgu Neuromodulacja w leczeniu schorzeń neurologicznych i  zaburzeń sfery psychicznej.

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy wkrótce zaprosi nauczycieli na kolejne wykłady związane z tą tematyką.

 

Mamy nadzieję, że efektem tegorocznych obchodów Światowego Tygodnia Mózgu w placówkach oświatowych  będzie upowszechnianie najnowszej wiedzy o funkcjonowaniu mózgu i stosowanie jej w procesie nauczania i uczenia się.

 

prof. dr hab. n. med. Marek Harat

 

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone