Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

  • Start
  • Informacje Departamentu
  • Szkolenie SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ (SIO WEB) W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ WRAZ Z PRAKTYCZNĄ OBSŁUGĄ APLIKACJI

Szkolenie SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ (SIO WEB) W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ WRAZ Z PRAKTYCZNĄ OBSŁUGĄ APLIKACJI

Logo KPCEN w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza 30 września 2019 roku o godz. 9.00 na szkolenie SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ (SIO WEB) W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ WRAZ Z PRAKTYCZNĄ OBSŁUGĄ APLIKACJI. Szkolenie jest skierowane do pracowników placówek oświatowych: dyrektorów, sekretarzy, intendentów, księgowych, pracowników administracyjnych oraz nauczycieli obsługujących System Informacji Oświatowej.

 

Celem szkolenia jest wzrost kompetencji kadry w obszarze obsługi Systemu Informacji Oświatowej i podniesienie ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacyjnego podczas wprowadzania danych. 

 

Zajęcia poprowadzą Kamil Gałązka i Leszek Proszowski, specjaliści z zakresu doradztwa informatycznego, Inspektorzy ochrony danych, audytorzy wewnętrzni ISO 27001, konsultanci oświatowi z zakresu SIO i RODO.

 

Szkolenie odbędzie 30 września 2019 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, godz.9.00-15.00

 

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dokonanie wpłaty 150 zł. Koszt obejmuje także materiały dydaktyczne.

 

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 26 września 2018 roku

 

Link do formularza rejestracyjnego:
http://cen.bydgoszcz.pl/zarejestruj/2708/32d274b3a3b99016e3bc2dc34d055f9f

 

 

Organizator:

Ilona Zduńczuk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 52 349 31 50 wew. 37

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone