Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Zaproszenie do konkursu: „Mój ojciec – dobrze być razem”

W związku z realizacją „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022. Rodzina jest najważniejsza” oraz ogłoszeniem roku 2015 Rokiem Jana Pawła II - papieża rodziny, Pan Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma zaszczyt zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na pracę pisemną pn. „Mój ojciec – dobrze być razem”.

 

Konkurs ma na celu m.in. zaprezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i ojca widzianego z perspektywy dziecka i skierowany jest do osób w wieku 13 – 16 lat. Nagrodą dla zwycięzców będzie wyjazd rekreacyjno-turystyczny (2-dniowy spływ kajakowy) dla par: dziecko – ojciec/opiekun, do zrealizowania w okresie pomiędzy 1 lipca, a 30 września 2015 r.

 

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4, oznaczone na kopercie dopiskiem „Mój Ojciec” (wraz z wymaganymi Regulaminem załącznikami),należy przesłać pocztą do 15 maja 2015 roku na adres:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Departament Spraw Społecznych i Zdrowia

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73

87 - 100 Toruń

 

lub dostarczyć osobiście do jednego z Punktów Informacyjno-Podawczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń, biuro podawcze – parter;
  • Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, biuro podawczo-kancelaryjne – parter.

 

Prace nadesłane po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego).

 

Do pobrania:

  1. Regulamin Konkursu;
  2. Karta zgłoszenia uczestnika Konkursu – załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu;
  3. Oświadczenie rodzica/opiekuna wyrażające zgodę na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika Konkursu - załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu.

 

W przypadku pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt z pracownikami Departamentu Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego - Panią Dorotą Piekarek lub Panem Arkadiuszem Joppek pod numerem 56/656 10 57, bądź też na adresy poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone