Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Erasmus+ Radomice

Przemówienie partnera z Irlandi
Przemówienie partnera z Irlandi

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Radomicach w 2016 roku przystąpił do trzyletniego projektu Erasmus plus, akcji Partnerstwo Strategiczne, w którym uczestniczą poza polską szkołą z Radomic europejskie placówki edukacyjne z Irlandii, Finlandii, Węgier,  Rumunii oraz Cypru. W dniach 19 - 23 września 2017 roku Województwo Kujawsko-Pomorskie odwiedziła grupa nauczycieli z Irlandii, Węgier, Finlandii oraz Rumunii w ramach programu pn. „Rights In Sight Everyone”. Projekt ma na celu poszerzanie wiedzy o dziedzictwie kulturowym regionów, systemach kształcenia i wychowania. Międzynarodowe spotkania stanowią znakomitą okazję do prezentacji osiągnięć poszczególnych partnerów projektu, wymiany doświadczeń, oraz kreowania wspólnych obszarów współdziałania. Koordynatorem projektu jest szkoła Saint John’s Primary School w Irlandii.

 

W ramach wizyty w Regionie Pomorza i Kujaw grupa oprócz wizyty i spotkania w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Radomicach odwiedziła Golub - Dobrzyń, Szafarnię, Ciechocinek oraz Górsk. Władze samorządowe zorganizowały również prezentację Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Urzędzie Marszałkowskim dla wszystkich uczestników projektu.

 

Erasmus+ grupa IErasmus+ Przemówienie partnera z IrlandiWizyta w Ciechocinku Erasmus plus RadomiceZegar - zwiedzanie Ciechocinka

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone