Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Interreg Europa 2021-2027 – pierwszy nabór wniosków

Grafika ilustracyjna

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza na kolejne spotkanie na temat pierwszego naboru wniosków Interreg Europa 2021-2027. Wydarzenie odbędzie się online 12 kwietnia 2022 r., 9:30–12:30.

 

Pierwszy nabór wniosków potrwa od 5 kwietnia do 31 maja 2022 roku. Zgodnie z programem podczas spotkania zostaną omówione m.in. najważniejsze definicje stosowane w programie oraz przeanalizowane zostaną kluczowe elementy wniosku o dofinansowanie.

 

 

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o rejestrację online: https://www.ewt.gov.pl/strony/spotkanie-informacyjne-na-temat-pierwszego-naboru-wnioskow-interreg-europa-2021-2027-formularz-rejestracyjny/

 

WAŻNA INFORMACJA !!!

Link do spotkania zostanie rozesłany e-mailem na podane adresy 8 kwietnia (piątek). Jeśli nie dostaną Państwo wiadomości z potwierdzeniem, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z panią Anną Stol z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (tel. 22 273  81 76, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). 

 

Zapraszamy !!!

Regionalny Punkt Kontaktowy INTERREG

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.