Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

  • Start
  • Informacje Departamentu
  • Zaproszenie do konsultowania projektu „Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim”

Zaproszenie do konsultowania projektu „Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim”

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do konsultowania projektu „Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim” przyjętego Stanowiskiem Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 17 czerwca 2020 r.

 

„Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim” to kluczowy element Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2020 – 2022, będącego kontynuacją Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2015.

 

Doprecyzowanie przynależności terytorialnej do konkretnego Centrum Zdrowia Psychicznego jest niezbędne przy wchodzeniu kolejnych podmiotów leczniczych do programu pilotażowego trwającego od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2021 r. Ponadto, po zakończeniu trwającego obecnie pilotażu wypracowana mapa będzie elementem kluczowym funkcjonowania CZP w województwie.

 

Opracowanie „Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim” to wynik przeprowadzonych spotkań i konsultacji z ekspertami oraz samorządami powiatowymi. Opracowanie zawiera mapy oraz zestawienia tabelaryczne dot. liczby mieszkańców, w tym tych pow. 18 roku życia - populacji, której dedykowane są CZP.

 

Dokument – tutaj.

 

Wszelkie uwagi do projektu „Sieć Centrów Zdrowia Psychicznego w Województwie Kujawsko-Pomorskim”, wraz z uzasadnieniem prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 lipca 2020 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone