Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Zlecenia na testy Covid-19 dla pracowników podmiotów leczniczych – kolejny etap

Rozpoczyna się kolejna tura testów laboratoryjnych na obecność koronawirusa dla pracowników podmiotów leczniczych, w ramach projektu pn.: „Ograniczenie negatywnych skutków COVID-19 poprzez działania profilaktyczne i zabezpieczające skierowane do służb medycznych”. W związku z prowadzonymi szczepieniami, testowaniu mogą poddać się osoby, które do dnia wykonania testu nie zostały zaszczepione lub zostały zaszczepione wyłącznie pierwszą dawką szczepionki.

 

W celu zgłoszenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniony i podpisany przez uprawnioną osobę, załączony formularz zgłoszeniowy - formularz Word; formularz PDF.

Zasady dotyczące testowania zawiera „Strategia działania w zakresie wykonywania testów w diagnostyce Covid-19 (poza systemem NFZ) w województwie kujawsko-pomorskim dla pracowników podmiotów leczniczych” -  tutaj.

Po złożeniu zgłoszenia zostanie ono ocenione i przekazane do jednostki testującej, która skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów testowania.

Zapraszamy do składania zgłoszeń.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone