Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Kibicuj na Copernicus Cup

Plakat Copernicus Cup 2016

Zapraszamy do kibicowania podczas drugiego Halowego Europejskiego Mityngu Lekkoatletycznego Copernicus Cup z udziałem gwiazd „królowej sportu”, który odbędzie się 12 lutego w Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu. Organizatorzy zawodów przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla zorganizowanych grup. Zgłoszenia można przesyłać do 30 stycznia.

 

Gwiazdy polskiej i światowej lekkoatletyki będą rywalizować w biegach na dystansach 60, 400 i 800 metrów, zobaczymy też konkurencje w skoku wzwyż i o tyczce, a także trójskoku i biegu na 60 metrów przez płotki. W biegu na 800 metrów rywalem Adama Kszczota, srebrnego medalisty mistrzostw świata z Pekinu, będzie Mohammed Aman – złoty medalista z Moskwy (2013) oraz z hal w Stambule (2012) i Sopocie (2014). W biegu weźmie także udział brązowy medalista olimpijski z Londynu Kenijczyk Timothy Kitum. Na dystansie 800 metrów kobiet zmierzą się między innymi Brytyjka Jenny Meadows oraz Joanna Jóźwik i Angelika Cichocka. W skoku o tyczce mężczyzn zobaczymy medalistów mistrzostw świata Pawła Wojciechowskiego i Piotra Liska. Organizację imprezy wspiera Urząd Marszałkowski.

 

Organizatorzy w ramach Klubu Kibica przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek na imprezę dla zorganizowanych grup. Zgłoszenia można dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na fax. Biura Organizacyjnego Imprez (52 341 71 76) do 30 stycznia. Wejściówki są limitowane – decyduje kolejność zgłoszeń (formularz zgłoszeniowy). W sprzedaży są także bilety indywidualne.

 

 

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

5 stycznia 2016 r.

ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2016 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone