Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Rozmowy o wspieraniu eksportu

Fot. Mikołaj Kuras
Fot. Mikołaj Kuras

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza przedsiębiorców na bezpłatną konferencję dotyczącą nowoczesnych instrumentów wsparcia eksportu. Spotkanie odbędzie się 16 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

 

Spotkanie „Program Ekspansji Międzynarodowej Polskich Przedsiębiorstw oraz nowoczesne instrumenty wsparcia eksportu” jest kolejnym w tym roku w ramach cyklu „Biznes bez granic”. Partnerami merytorycznymi przedsięwzięcia są Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE).

 

Konferencja poświęcona będzie dostępnym, nowoczesnym instrumentom wsparcia eksportu w obszarze instytucjonalnym, usługowym i finansowym, w kontekście wdrażanych systemowo zmian w oparciu o Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze ekspansji zagranicznej.

 

Zgłoszenia udziału w spotkaniu trwają do 12 maja (elektroniczny formularz tutaj). Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Więcej informacji: Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 62 18 751.

 

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

9 maja 2017 r.

Ostatnia aktualizacja: 11 maja 2017 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone