Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

Wizyta zawodników karate z hiszpańskiej Nawarry

Zawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj Kuras
Zawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj Kuras

W regionie, na zaproszenie klubu TKKT Kumade Toruń, przebywają zawodnicy karate z hiszpańskiego regionu Nawarra. Dziś (11 lipca) sportowcy spotkali się w Urzędzie Marszałkowskim z wicemarszałkiem Dariuszem Kurzawą.

 

- Hiszpańska Nawarra ze stolicą w Pampelunie to jeden z naszych regionów partnerskich. Ważnym zadaniem w zakresie współpracy pomiędzy nami jest wymiana informacji i doświadczeń w dziedzinie sportu i turystyki – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Sportowcy w Kujawsko-Pomorskiem spędzą trzy dni i odbędą się wspólne treningi z toruńskimi karatekami, prowadzone przez sensei Annę Kulczyńską z TKKT Kumade – nagrodzoną w tym roku wyróżnieniem w kategorii Sport w ramach Nagród Marszałka. Wizytę sportowców zainspirował Urząd Marszałkowski, a łącznikiem pomiędzy urzędem a sportowcami jest Anna Radomska, muzyk z Pampeluny, asystent konsula honorowego Polski w Nawarze.   

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

11 lipiec 2019 r.

 

Zawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj KurasZawodnicy karate z hiszpańskiej Nawarry odwiedzili Urząd Marszałkowski, fot. Mikołaj Kuras

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone