Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Wirtualny ryneczek poleca się na święta

Fot. Andrzej Goiński dla UMWKP
Fot. Andrzej Goiński dla UMWKP

Pasztety i kiełbasy z gęsiny, kacze tuszki, domowe pierogi, okrasy, marynowane grzyby, konfitury i powidła – te i wiele innych regionalnych przysmaków do nabycia na „wirtualnym ryneczku” – internetowej platformie zakupowej, dzięki której można bez wychodzenia z domu kupić swojskie wyroby prosto od lokalnych producentów. W ofercie ponad 160 różnych produktów, które polecamy na święta Bożego Narodzenia.

 

Wielość i różnorodność produktów oferowanych na naszym ryneczku pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie. Zachęcam do bezpiecznych zakupów online i wspólnego świętowania przy rodzinnym stole, z kujawsko-pomorską gęsiną i innymi regionalnymi specjałami – mówi marszałek Piotr Całbecki.

 

Wirtualny ryneczek powstał w ramach tegorocznej kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”. To platforma zakupowa stworzona z myślą o mieszkańcach regionu, którzy chcą nabyć lokalne przysmaki i tradycyjne wyroby, ale ze względu na epidemię Covid-19 pozostają w domach lub dokonują zakupów głównie przez internet. To także szansa dla lokalnych producentów gęsiny i innych produktów regionalnych, którzy mogą w tym miejscu zareklamować swoje wyroby i zdobyć nowe grono odbiorców.

 

Wirtualny ryneczek działać będzie do końca roku. Osoby zainteresowane zakupem znajdą na stronie informacje o producentach oraz sposobach dostawy. Możliwy jest także bezpośredni kontakt ze sprzedawcami.

 

W ofercie znajduje się ponad 160 różnych specjałów, kolejnych przybywa. Producenci, którzy chcieliby wystawić swoje produkty na ryneczku zapraszamy do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakupów można dokonywać na stronie wirtualnyryneczek.czasnagesine.pl

 

Czytaj także:

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

25 listopada 2020 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.