Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Spotkania informacyjne dla młodych

Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński
Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

We wtorek (22 stycznia) we Włocławku odbyło się bezpłatne spotkanie pod nazwą „Czas na młodych”, współorganizowane przez Urząd Marszałkowski, podczas którego młodzież z regionu mogła uzyskać informacje o możliwościach zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przydatnych w poszukiwaniu pracy, a także szkoleniach, kursach oraz międzynarodowych wyjazdach i zagranicznych stażach zawodowych finansowanych z funduszy unijnych. 

 

Cykl spotkań "Czas na młodych" Urząd Marszałkowski organizuje we współpracy z bydgoskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, który także prowadzi rekrutację uczestników projektu. Zaproszenie skierowaliśmy do osób mieszkających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w wieku od 18 do 35 lat. Podczas spotkań młodzi stawiający pierwsze kroki na rynku pracy dowiadywali się o wsparciu, jakie mogą uzyskać z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, o możliwości odbycia szkoleń językowych, komputerowych i zawodowych finansowanych z funduszy europejskich, a także o stażach zawodowych za granicą. Uczestnicy spotkania mieli również czas na indywidualne rozmowy z doradcą.

 

Pierwsze spotkanie odbyło się 17 stycznia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (program spotkania). Kolejne odbyło się we wtorek (22 stycznia) we Włocławku w siedzibie lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ulicy Bechiego 2 (program spotkania).

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

oraz Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

14 stycznia 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2019 r.

 

Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński Spotkanie informacyjne „Czas na młodych” w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, fot. Andrzej Goiński

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone