Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj

Nasz konkurs dla dziennikarzy i blogerów

Fot. Daniel Pach dla UMWKP
Fot. Daniel Pach dla UMWKP

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji marszałkowskiego konkursu „Lubię tu być… na zielonym!”, w którym nagrodzimy autorów materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Na materiały przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych czekamy do 30 września.

 

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

 

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów nie wcześniej, niż 1 lipca 2016 roku. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto. Więcej informacji o ubiegłorocznej edycji konkursu tutaj.

 

Do pobrania:

 

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego 

 

19 marca 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2019 r.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone