Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Rodzynki trzeciego sektora

Fot. Andrzej Goiński/UMWKP
Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

Wyłoniliśmy laureatów dwunastej edycji konkursu o nagrodę marszałka województwa „Rodzynki z pozarządówki” na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe. 3 czerwca w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej, z udziałem marszałka Piotra Całbeckiego i przewodniczącego sejmiku województwa Ryszarda Bobera, odbyła się gala wręczenia nagród. 

 

Spośród 40 organizacji, które złożyły akces do konkursu, 20 zdobyło wymaganą regulaminem liczbę punktów i tym samym zakwalifikowało się do drugiego jego etapu. Po przeprowadzonych w siedzibach organizacji wizytacjach, kapituła konkursowa jednomyślnie postanowiła zarekomendować do nagrody zarządowi województwa 12 z 20 wizytowanych inicjatyw. Zarząd województwa, na posiedzeniu 22 maja, postanowił, zgodnie z rekomendacjami kapituły, przyznać 12 równorzędnych nagród finansowych po 2,5 tys. złotych każda, wraz z tytułami "Rodzynki z pozarządówki".

 

- Z satysfakcją wyróżniamy i wspieramy mniejsze organizacje trzeciego sektora, te opierających się przede wszystkim na wolontariacie, których interesujące, nowatorskie działania mogą być inspiracją dla innych ngo-sów - podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

 

 

Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

29 maja 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 4 czerwca 2019 r.

 

Fot. Andrzej Goiński/UMWKPFot. Andrzej Goiński/UMWKPFot. Andrzej Goiński/UMWKPFot. Andrzej Goiński/UMWKPFot. Andrzej Goiński/UMWKP

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone