Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

Koronawirus

Przedsmak Bożego Narodzenia i niepowtarzalne rękodzieło (zdjęcia)

Kiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński
Kiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński

We wtorek (3 grudnia) w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się doroczna bożonarodzeniowa wystawa rękodzieła osób niepełnosprawnych pod hasłem „My też potrafimy”. Jak zwykle połączona była z kiermaszem. Własne stoiska wystawiło 40 instytucji wsparcia i integracji społecznej z całego województwa.

 

Autorami wystawianych prac – świątecznych ozdób i kartek oraz rzeczy, które świetnie nadają się na prezent pod choinkę, lepszy od wielu innych, bo niepowtarzalny - są uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej i podopieczni ośrodków integracji społecznej dedykowanych osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Każda złotówka, którą zapłaciliśmy za te oryginalne przedmioty, posłuży rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

 

 

Wydział Integracji Osób Niepełnosprawnych, Departament Spraw Społecznych

i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

 

29 listopada 2019 r.

Ostatnia aktualizacja: 4 grudnia 2019 r.

 

Kiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej GoińskiKiermasz świąteczny w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Andrzej Goiński

 

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone