Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr
Szukaj
  • Start
  • Konkursy dla mediów 2018

Konkursy dla mediów 2018

Znamy laureatów konkursu dla dziennikarzy i blogerów - „Lubię tu być… na zielonym!”

„Lubię tu być… na zielonym!” to temat marszałkowskiego konkursu skierowanego do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, w którym nagrodziliśmy autorów materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego.

Czytaj więcej

Nagrodzimy najlepsze materiały dziennikarskie na temat funduszy europejskich i walorów przyrodniczych regionu

fot. Mikołaj Kuras

Zapraszamy dziennikarzy i blogerów do udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. W pierwszym z nich należy nadsyłać materiały prezentujące wpływ dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego na rozwój województwa, zaś drugi dotyczy prezentacji walorów przyrodniczych regionu.

Czytaj więcej

Konkurs dla dziennikarzy i blogerów - „Lubię tu być… na zielonym!”

„Lubię tu być… na zielonym!” to temat marszałkowskiego konkursu skierowanego do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, w którym nagrodzimy autorów materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne.

Czytaj więcej

Konkurs „Fundusze europejskie dla Kujawsko-Pomorskiego”

Jak fundusze z Regionalnego Programu Operacyjnego wpływają na rozwój Kujawsko-Pomorskiego? Jak pozyskać środki unijne i na co można je przeznaczyć? Trwa konkurs skierowany do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych. Na materiały dziennikarskie czekamy do 30 września. Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone