Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Archiwum

 

 

Nagrody Marszałka Województwa 2021

Gala Nagród Marszałka 2021, fot. Andrzej Goiński/UMWKP

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu odbyła się 17 czerwca doroczna gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te najbardziej prestiżowe regionalne wyróżnienia przyznano już po raz dwudziesty. Publikujemy listę uhonorowanych. Zdjęcia z uroczystości do pobrania.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka 2019

Uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Wojtek Szabelski dla UMWK-P

W niedzielę (16 czerwca) w CKK Jordanki w Toruniu odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Gala Nagród Marszałka 2018

Uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Andrzej Goiński

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się we wtorek (19 czerwca) na scenie letniej przy CKK Jordanki w Toruniu. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2017

Tegoroczna gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się 19 czerwca w CKK Jordanki w Toruniu. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Najlepsi z najlepszych 2016

Tegoroczna gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, fot. Mikołaj Kuras

Nagrodę za całokształt dokonań dla prof. Katarzyny Popowej-Zydroń, wyróżnienie specjalne dla Miasta Toruń za budowę sali na Jordankach, a także 38 nagród oraz 29 wyróżnień wręczono podczas uroczystej gali Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która odbyła się 22 czerwca w CKK Jordanki w Toruniu. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej. Telewizyjne relacja z uroczystości na antenie TVP Bydgoszcz jutro (28 czerwca).

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2015

Nagrody Marszałka 2015
We wtorek (9 czerwca), podczas uroczystej gali w toruńskim Dworze Artusa poznaliśmy laureatów piętnastej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nasze najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2014

Nagrody Marszałka 2014
Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się w środę (11 czerwca) w toruńskim Dworze Artusa. To prestiżowe wyróżnienia, przyznawane przez gospodarza regionu za wartościowe dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej, społecznej, profesjonalnej i biznesowej. W jubileuszowym roku 25-lecia pierwszych częściowo wolnych wyborów do Sejmu specjalne nagrody otrzymali wicemarszałek Senatu Jan Wyrowiński oraz senator Jan Rulewski.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2013

 Nagrody Marszałka 2013
Znamy laureatów trzynastej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te prestiżowe doroczne wyróżnienia otrzymały wybitne postaci i zespoły reprezentujące trzynaście dziedzin. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się  25 czerwca w toruńskim Dworze Artusa.

Czytaj więcej

Nagrody Marszałka 2012

Nagrody Marszałka 2012
Podczas środowej (20 czerwca) gali w toruńskim Dworze Artusa poznaliśmy laureatów dwunastej edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te prestiżowe doroczne wyróżnienia otrzymały wybitne postaci i zespoły reprezentujące trzynaście dziedzin. Gospodarz województwa wyróżnił nagrodą specjalną Urząd Miasta Inowrocławia.

Czytaj więcej

Lata wcześniejsze

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.