Przejdź do treści
Wersja graficzna
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Instrukcja
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
CTRL + F - Wyszukiwarka
ALT + (← / →) – poprzednia / następna (odwiedzona) strona
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Twitter Youtube Instagram Issuu Flickr

 

Koronawirus  

Sport

Terminy składania wniosków – nagrody sportowe

Przypominamy o zbliżających się terminach składania wniosków dotyczących nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Czytaj więcej

Komunikat

Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ogłasza nabór ofert na zadanie „Promocja województwa kujawsko-pomorskiego poprzez sport”.

Czytaj więcej

11 edycja Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach długodystansowych 2022

Komisja dokonała wyboru ofert, które wpłynęły na organizację biegów w 11 edycji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach długodystansowych na rok 2022.

Czytaj więcej

Nabór imprez do 11. edycji Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długich 2022

Zdjęcie „rodzinne” uczestników Biegu im. Rodziny Milewskich w Gniewkowie. Fot. AKTYWER.PL

Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza nabór imprez do 11. edycji cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Długich 2022, termin składania ofert – do 6 grudnia 2021 włącznie. Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej

Informacja

Informujemy, że w zakładce sport-stypendia została zamieszczona uchwała wraz z wytycznymi dotycząca stypendiów sportowych za osiągnięcia w 2021 roku.

Czytaj więcej

Informacja

Informujemy, że nastąpi zmiana zasad naboru wniosków na stypendia sportowe. Prosimy o nieskładanie wniosków w trybie uchwały Nr XLIII/715/13 Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 18 listopada 2013 r. Nowy regulamin wraz z drukami wniosków zostanie zamieszczony na stronie do 31 października 2021 roku. Nabór wniosków na stypendia sportowe w nowy trybie będzie trwał do dnia 31 grudnia 2021 roku.

Czytaj więcej

Terminy składania wniosków – nagrody sportowe

Przypominamy o zbliżających się terminach składania wniosków dotyczących nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe, trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Czytaj więcej

Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy

Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy, fot. Marcin Kuraś

Trzy zawodniczki Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu reprezentowały Polskę podczas Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy, które odbyły się w dniach 1-5 czerwca w Bydgoszczy. Był to niezwykle udany start dla zawodniczek Centrum Rehabilitacji - dziewczęta wywalczyły, tak jak 3 lata temu w Berlinie i zdobyły 2 medale, srebrny i brązowy.

Czytaj więcej

Mistrzynie w szkołach - zapisy

fot. Paweł Skraba

Po powrocie dzieci do szkół błyskawicznie wracają też „Mistrzynie w Szkołach”!     10 czerwca w Rypinie z uczennicami szkół z województwa kujawsko-pomorskiego spotka się pięć niezwykłych mistrzyń sportu, z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak na czele.

Czytaj więcej

Ogłoszenie Konkursu 21/2021

Uchwałą Nr 16/612/21 Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił otwarty konkursu ofert nr 21/2021 na wykonywanie zadań  pu­blicznych związanych z realizacją zadań Samorządu Województwa w zakresie kultury fizycznej i sportu w 2021 r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego pn. „Upowszechnianie sportu w szkółkach kolarskich w województwie kujawsko-pomorskim.

Czytaj więcej

© Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruń 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone